КПІ - Парк "Феофанія"

маршрут

start - початок маршруту finish - кінець маршруту war - обережно! info- зверніть увагу - маршрут
Загальна выдстань: 20,68 км

+ цікаві місця поруч

start - початок маршруту finish - кінець маршруту war - обережно! info- зверніть увагу - маршрут
Загальна выдстань: 20,68 км
 
 
Доволі цікавий маршрут для тих кому не сидиться дома і хочеться втекти подалі від міста, хоча дуже далеко втекти так і не вдасться. Сам парк належить до Київа, а от за ним вже починається київська область.
 
Маршрут не повинен стати проблемою навіть для початківця. Єдине складне місце - це підйом по голосіївському проспекту.  Для роллера ж досить складним буде реверсивний маршрут. Спуск по цьому ж проспекту для початківця може бути не під силу. Крім того особливу увагу потрібно звернути на заїд на місти в районі московської площі. Якщо потік машин значний то краще не ризикуйте і користуйтесь підземними переходами.
 
Якщо ж доїхавши до ст. метро  Голосіївська стало зрозуміло, що підйом для Вас занадто крутий то повертайте наліво, де на вас чекатиме голосіївський парк та дідорівські озера з густим лісом і відчуттям що цивілізація дійсно залишається позаду.   
 
 
 
 
Прочитано 291 раз
Оцените материал
(0 голосов)
Ihor Nastenko

Вітаю вас на сайті. Я обожнюю активне життя, тому хотів показати, скільки всього незвичайного можна побачити так близко. Варто лише підійти. Шукайте, знаходьте, адже своє життя ви творите самі - вам вирішувати, що і з ким робити, куди йти, на  що дивитися.

Сайт: unique.in.ua

Оставить комментарий

Автор

ann

Анна Роздорожня

      

      Ми створюємо наш сайт з метою розповісти Вам про  місця, які варто відвідати, та події, про які цікаво знати. І будемо дуже раді, якщо ви нам у цьому допоможете. Заходьте на наш сайт, надсилайте нам цікаву інформацію, допомагайте писати статті, а головне - не забувайте писати схвальні відгуки до матеріалів, які ви просто не можете обійти увагою. Адже за результатами голосувань вже в кінці цього року нашою командою буде підготовлений двомовний путівник, як для українського читача, так і для іноземного туриста. Обов`язково пишіть на Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , якщо хочете взяти участь у проекті.

 І не забувайте - нашою метою є дарувати вам посмішки і гарний настрій, а головне - бажання відкривати щось нове і невідоме в звичайних речах, місцях. Бажання рухатися, іти кудись і з кимось.

Дизайнер

ihor

Ігор Настенко

 

 

       Якщо професійних web-дизайнера і копірайтера поєднають спільні інтереси - очікуйте сайт. Саме так і зародилась ідея проекту unique.in.ua. Спочатку нас було двоє - тепер уже невелика команда.   Нашою метою є створення спільноти людей, що полюбляє активний спосіб життя і готова поділитись з усіма  інформацією про знайдені унікальні місця чи події як м. Києва, так і всієї України.

       На жаль, чи можливо на щастя, ми висуваємо високі вимоги до якості інформації на сайті, тому вільна реєстрація поки не доступна. Якщо ж ви хочете приєднатись до нашої команди і допомогти у розробці сайту, або ж у вас є пропозиції щодо покращення його функціоналу, пишіть на мій email: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

       Також, якщо вам сподобався наш сайт, не забудьте зайти і залишити схвальний відгук на сайті мого портфоліо ihor.unique.in.ua.    ссилка на профіль google: Ігор Настенко

Підпишіться на наші новини

Для того, щоб бути в курсі, всіх новин нашого сайту, та йти в ногу з часом підпишіться на наш канал

Хто Online?

Сейчас 26 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте